O nás

Tento web je rodinnou dílnou, kde každý přispívá svým dílem. Diskuze na téma našich obrazů a fotografií, otevřená odezva, která určitě nebolí, ale někam nás směřuje a otvírá nové možnosti. Povzbuzení a vzájemná podpora jsou nedílnou součástí našich životů. Velmi důležití jsou i naši přátelé a okolní svět.
Určitě důležitý je i Váš názor. Napište nám jak se Vám líbí nebo nelíbí obrazy, fotky nebo web, co byste chtěli na našem webu najít a nebo cokoli co nám chcete sdělit. Každý obraz má svůj název případně číslo. Každou fotografii ve vysokém rozlišení můžete získat. Máte-li o kterýkoli z nich zájem, pošlete mi e-mail na  e-mailovou adresu: info@cami.cz

Výtvarno považujeme nejen za estetický prvek, ale i za filozofii, komunikaci, relaxaci, nebo jen prosté zachycení okamžiku…. vše je otevřené. Výtvarno vždy každému (ať autorovi, či divákovi)  ponechává svobodu, fantazii i tvůrčí energii.


I love painting and my husband takes photos and makes web sites. Discussions, constructive criticism and ideas sharing drive us to the new dimensions. 

Contact us

For us, the friends, their presence and support is extremely important as well as your opinion. On the other side we are looking for your comments, suggestions or critics.