VOLNÁ TVORBA
Za dřevěnou figurou se může skrývat kdokoliv z nás. Zdá se mi fascinující jak kus dřeva bez výrazu tváře umí do sebe vpít vloženou energii a zřetelně vyjádřit prožitek, pocit...
AMULETY
Amulet je předmět, který má svou magickou silou chránit svého nositele. Užívání amuletů je založeno na víře v ochrannou moc určitých věcí.
PORTRÉTY
Tvář je rozepsaný příběh života. Tyto kresby- portréty jsou s úctou věnovány životům lidí, které představují. Portréty pro radost i na zakázku.

Obrazy (Paintings)

Na těchto stránkách najdete galerii mých obrazů. Popisy k obrázkům nemají napovídat. Je to jen jeden z možných pohledů, neboť mají mnohem více významů a někdy i protichůdné. Tak jako v životě nic není jednoznačné a jasně dané. No a co říci závěrem. Užijte života v lásce ať s mými obrázky, či bez nich.

Here you can find the gallery of my paintings – acrylic on canvas in professional frame or pure pencil drawings (ie. portraits) . Enjoy your life in love and peace and if you want one of my paintings, please let me know – we can agree on the way how to deliver the one you have selected and how to make payment for it.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pošlete nám e-mail

Máte-li jakékoli otázky nebo si chcete objednat kresbu, obraz nebo fotografie, pošlete nám e-mail:

About us

We have it divided among us. I love painting and my husband takes photos and makes web sites. Discussions, constructive criticism and ideas sharing drive us to the new dimensions.

Contact us

For us, the friends, their presence and support is extremely important as well as your opinion. On the other side we are looking for your comments, suggestions or critics.

How to order

I live in small village near Prague, in the Czech Republic. If you want to gratify yourself or your friends let me know via e-mail info@cami.cz.