Foto: LIDÉ
Cherchez l'homme... za vším hledej člověka. Parafráze známého přísloví je to co mě nutí abych v hledáčku svého fotoaparátu hledal člověka... Zejména ve městech při focení ve městech se většinou snažím zachytit každodenní souznění lidí s architekturou.
Foto: VOLNÁ TVORBA
Některé fotografie není jednoduché zařadit do nějaké škatulky. Proto je tu samostatná kategorie "Volná tvorba", která zahrnuje vše, co se nevejde do úzce vymezených zájmových oblastí či kategorií ale přesto je tu mnoho zajímavého...
Foto: KRAJINA a STROMY
Krajina a stromy v ní. Jsou na této planetě milony let. Přestože se nemohou bránit "naší péči" zcela jistě nás přežijí. Stromy jsou zvláštní, fascinující a nikde nenajdete dva úplně stejné. I ten samý strom je jiný v létě, jiný v zimě, na jaře nebo na podzim...
Foto: MĚSTO a TECHNIKA
Architektura je velmi oblíbeným námětem mých fotografií - objekt "postojí", neutíká, netváří se kysele ani se k Vám netočí zády. Technické vymoženosti tohoto světa nezapadají do okolní krajiny - přesto mají svoje kouzlo a krásu..

Foto

Zachycení krásy kolem nás, uchování vzpomínek ale také trochu umění. To je co mě láká na focení…

Po dobách klasických kinofilmových fotoaparátů se mě až tak nestýská. Patřím mezi ty, kterým učarovala digitální fotogafie zejména kvůli své jednoduchosti, nízkým provozním nákladům ale tak větší volnosti při vlastní tvorbě. Digi-člověk si rychle zvykne na zpracování digitálních fotografií v klidu domova s možností se operativně vrátit k jiným variantám.

Tyto fotky jsou k dispozici ve vysokém rozlišení pro Vaši potěchu nebo i pro další komerční použití – máte-li o některou z nich zájem, pošlete mi e-mail…

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Pošlete nám e-mail

Máte-li jakékoli otázky nebo si chcete objednat kresbu, obraz nebo fotografie, pošlete nám e-mail:

About us

We have it divided among us. I love painting and my husband takes photos and makes web sites. Discussions, constructive criticism and ideas sharing drive us to the new dimensions.

Contact us

For us, the friends, their presence and support is extremely important as well as your opinion. On the other side we are looking for your comments, suggestions or critics.

How to order

I live in small village near Prague, in the Czech Republic. If you want to gratify yourself or your friends let me know via e-mail info@cami.cz.